wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Był wystrzałowy tort, życzenia i dużo zabawy. Centrum na Przedmieściu świętowało trzecie urodziny

W piątek 3 marca Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego świętowało z mieszkańcami swoje trzecie urodziny. Był różowy, trzypiętrowy tort, wernisaż wystawy "Portret Przedmieścia" i koncert. Z życzeniami wpadł też prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

Reklama

Centrum na Przedmieściu to nie tylko miejsce spotkań, ale i sposób myślenia, działania oraz praca w celu współtworzenia z mieszkańcami wspólnego miejsca na mapie Wrocławia. W piątek 4 marca centrum świętowało swoje trzecie urodziny. Oprócz pięknego tortu, w programie uroczystości był też wernisaż wystawy "Portret Przedmieścia", spektakl "Znowu nikt się nie spodziewał... SHOW" Teatru Układ Formalny oraz koncert Mileny Niedźwiedzkiej i Damiana Konecznego na zakończenie.

Projekt Centrum na Przedmieściu jest realizowany przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i współfinansowany ze środków gminy Wrocław.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl