4. Ale tu pięknie! Oto najbardziej klimatyczne zakątki w centrum Wrocławia (ZDJĘCIA)
Klimatyczne podwórko przy pl. Solnym 14 fot. Oleksandr Poliakovsky
Klimatyczne podwórko przy pl. Solnym 14

Wrocław ma mnóstwo przepięknych miejsc, które potrafią zachwycić od pierwszego spojrzenia. I to w samym centrum miasta! To małe oazy spokoju, które urzekają swoim klimatem i wyglądem: kojąca zieleń, pnącza na ścianach... Zobaczcie, gdzie znajdują się te miejsca we Wrocławiu i odwiedźcie je! Polecamy!

Chcecie na chwilę przenieść się w inny świat? Zaznać odrobiny spokoju? Wyciszyć się od zgiełku miasta?

Barokowy ogród Ossolineum przy ul. Szewskiej 37

Podwórko. Ul. Kiełbaśnicza 6

Podwórko. Ul. Kiełbaśnicza 2

Magiczne podwórko przy pl. Solnym 14