Bryan Adams wystąpi we Wrocławiu 22 czerwca. Ceny biletów

Kanadyjski wokalista, gitarzysta i fotografik zagra 22 czerwca na Pergoli jeden z dwóch koncertów w Polsce, jakie zaplanował w ramach trasy promującej nową płytę „Shine a Light”. Album ukaże się w marcu, na razie można posłuchać singla, Sprzedaż biletów ruszyła w poniedziałek, 28 stycznia. Ceny zaczynają się od 299 zł za bilet.


Może i wielu fanów Bryana Adamsa czeka na jego czternastą studyjną płytę „Shine a Light”, pierwszą od czterech lat, ale milionom Kanadyjczyk kojarzyć się będzie przede wszystkim z utworami z połowy lat 80. i początku lat 90.

Zwłaszcza z największym hitem artysty – „(Everything I Do) I Do It For You”, jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii przemysłu nagraniowego. Piosenka towarzyszyła filmowi „Robin Hood: Książę złodziei”.

Wielkie hity Bryan Adams z pewnością przypomni także podczas dwóch koncertów w Polsce – w gdańskiej Ergo Arenie 21 czerwca i dzień później na wrocławskiej Pergoli.

Koncert: Bryan Adams: Shine A Light

Koncert: Bryan Adams: Shine A Light

Koncert / Rock / Pop
Termin 22 czerwca 2019 20:00

Miejsce Pergola we Wrocławiu

Zobacz

Wokalista i gitarzysta jest właśnie w trasie „Shine a Light” w Kanadzie, pod koniec lutego przyleci do Wielkiej Brytanii, potem wróci na część australijską i nowozelandzką tournee, a od czerwca ponownie zawita do Europy. Krążek, od którego nazwana została trasa” ma premierę w marcu, Bryan Adams pracował nad piosenkami m.in. z Edem Sheeranem i Jennifer Lopez. Wieść głosi, że o nagraniu utworu z amerykańską wokalistką i aktorką Adams marzył od dawna.Zgłoś uwagę