wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Bryan Adams wystąpi we Wrocławiu 22 czerwca. Ceny biletów
plakat wydarzenia materiały organizatorów
plakat wydarzenia

Kanadyjski wokalista, gitarzysta i fotografik zagra 22 czerwca na Pergoli jeden z dwóch koncertów w Polsce, jakie zaplanował w ramach trasy promującej nową płytę „Shine a Light”. Album ukaże się w marcu, na razie można posłuchać singla, Sprzedaż biletów ruszyła w poniedziałek, 28 stycznia. Ceny zaczynają się od 299 zł za bilet.

Reklama

Może i wielu fanów Bryana Adamsa czeka na jego czternastą studyjną płytę „Shine a Light”, pierwszą od czterech lat, ale milionom Kanadyjczyk kojarzyć się będzie przede wszystkim z utworami z połowy lat 80. i początku lat 90.

Zwłaszcza z największym hitem artysty – „(Everything I Do) I Do It For You”, jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii przemysłu nagraniowego. Piosenka towarzyszyła filmowi „Robin Hood: Książę złodziei”.

Wielkie hity Bryan Adams z pewnością przypomni także podczas dwóch koncertów w Polsce – w gdańskiej Ergo Arenie 21 czerwca i dzień później na wrocławskiej Pergoli.

Koncert: Bryan Adams: Shine A Light

Koncert: Bryan Adams: Shine A Light

Koncert / Rock / Pop
Termin 22 czerwca 2019 20:00

Miejsce Pergola we Wrocławiu

Zobacz

Wokalista i gitarzysta jest właśnie w trasie „Shine a Light” w Kanadzie, pod koniec lutego przyleci do Wielkiej Brytanii, potem wróci na część australijską i nowozelandzką tournee, a od czerwca ponownie zawita do Europy. Krążek, od którego nazwana została trasa” ma premierę w marcu, Bryan Adams pracował nad piosenkami m.in. z Edem Sheeranem i Jennifer Lopez. Wieść głosi, że o nagraniu utworu z amerykańską wokalistką i aktorką Adams marzył od dawna.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl