Brave Festival: bilety na Forbidden Cinema [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 lipca do godz.9


Mamy dla was 3 podwójne zaproszenia na dowolny seans w ramach BRAVE: Forbidden CINEMA (poza galami) w dniach 1-14.07 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Filmy pokazane będą w 4 sekcjach: Konkurs, Forbidden Love, Półkowniki i Retrospektywa Lou Ye. Nawiązując do tematu tegorocznej edycji festiwalu: „Outcasts – Wykluczeni”, skupiamy się na filmach zakazanych i tych ukazujących niedozwolone praktyki, rytuały, uczucia. Filmy pokazujemy w czterech sekcjach, a każda z nich snuje oddzielną opowieść, skoncentrowaną wokół wartości bliskich festiwalowi: otwartości, dialogu, prezentowaniu zagrożonych kultur i postaw. Choćby wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Więcej o Forbidden Cinema

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 1 lioca do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakiego „półkownika” z 1916 roku zobaczymy w ramach Forbidden Cinema?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.


Zgłoś uwagę