Bilety na Kino Dzieci [ZAKOŃCZONY]

W sobotę, 17 września, rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Filmy kierowne są do młodych i najmłodszych (od 4 do 12 lat), a chętnym oddamy zaproszenia do Kina Nowe Horyzonty.


W programie festiwalu są projekcje, spotkania, filmowe śniadania, premiery. W ubiegłych latach prezentowane były filmy w ramach sekcji narodowych: w 2014 - norweskich, 2015 - niemieckich. 

Chętnym oddamy jedno podwójne zaproszenia

17 września. Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaka sekcja narodowa bĘdzie prezentowana w tym roku?  Odpowiedź należy wpisać w formularz konkursowy, podać imię, nazwisko oraz telefon. Wygrywa 10 osoba, która poprawnie odpowie na pytanie. Konkurs trwa od piątku, 16 września od godz. 10.00. Do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie, zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać nagrodę.

18 września. Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaka sekcja narodowa bedzie prezentowana w tym roku? Odpowiedź należy wpisać w formularz konkursowy, podać imię, nazwisko oraz telefon. Wygrywa 12 osoba, która poprawnie odpowie na pytanie. Konkurs trwa od piątku, 16 września od godz. 10.00. Do rozdania mamy jedno podówjne zaproszenie. Do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie, zwycięzców poinformujemy telefonicznie, jak odebrać nagrodę.Zgłoś uwagę