Bilety na „Bulwar" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 8.04 do godz.15

Mamy dla was 2 podwójne zaptoszenia na film „Bulwar" do Dolnośląskiego Cebtrum Filmowego. Bilety ważne sa do 14.04.

Nolan (Robin Williams w swej ostatniej roli) i Joy (Kathy Baker) są małżeństwem od wielu lat. Od dawna jednak śpią w osobnych sypialniach, a w ich związku panuje rutyna. Pewnej nocy, wracając z biura, Nolan poznaje młodego chłopaka (Roberto Aguire), który sprzedaje się na ulicy. Wkrótce zaczyna spędzać z nic coraz więcej czasu. Jednocześnie Joy zauważa, że powoli traci kontakt ze swoim mężem. "Bulwar" to historia człowieka, który pod wpływem przypadkowego spotkania radykalnie zmienia spojrzenie na życie. Ten kameralny dramat to ciepły portret starszego mężczyzny, który odkrywa, że na podążanie za głosem serca nigdy nie jest za późno.

Żeby wygrać bilety należy do 8 kwietnia do godz. 15  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakich niezpomnianych rolach mogliśmy oglądać Robina Williamsa?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 
Zgłoś uwagę