Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu

Piłka nożna, rower, a może zajęcia motoryczne? Tej jesieni wrocławskie kluby sportowe, fundacje i firmy zapraszają dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia sportowe. Sprawdź, gdzie możesz się zapisać.

  • Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci - Akademia GVT

    Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci - Akademia GVT. Fot. Szymon Gruchalski


Piłka nożna dla dzieci i młodzieży - bezpłatne zajęcia

Do końca października możecie uczestniczyć w darmowych treningach piłki nożnej z trenerami Akademii Śląska Wrocław. Projekt „piłka nocna” to zajęcia dla młodzieży w wieku 7-16 lat.

Zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnych, oświetlonych boiskach w trzech lokalizacjach:

  • Orlik Kozanów, ul. Kolista 17 (piątek, g. 18.00-21.00), 
  • boisko SP nr 10 na Psim Polu, ul. Inflancka 13 (piątek, g. 19.00-22.00) 
  • Orlik Brochów, ul. Wiaduktowa 1 (sobota, g. 18.00-21.00).
Bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Zajęcia sportowe / Dla dzieci
Termin od 1 października 2021 do 29 października 2021

Miejsce Orlik Brochów

Zobacz

Nie trzeba się na nie zapisywać, ale warto się wcześniej skontaktować, aby zdobyć informacje o podziale na grupy wiekowe i dokładnych godzinach. Więcej informacji możecie uzyskać, pisząc na adres e-mail: fundacja@slaskwroclaw.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 733 321 242.

Akademia GVT – zajęcia rowerowe i treningi motoryczne

To propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 14 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – w środy i czwartki i do końca roku 2021 są bezpłatne.

Zajęcia rowerowe dla dzieci w ramach Akademii GVT, fot. Andrzej Gucwa

Zajęcia rowerowe dla dzieci, Akademia GVT. Fot. Andrzej Gucwa

W programie przewidziano: trening motoryczny, ćwiczenia biegowe, wprowadzające do treningów tlenowych oraz interwałowych, a także treningi rowerowe, podczas których uczestnicy uczą się techniki jazdy i podstaw kolarstwa oraz wyrabiają dobre nawyki w ruchu drogowym.

Żeby się zapisać, przyjdźcie na wybrany trening z rodzicem albo z opiekunem, po którym wspólnie  zadecydujecie, czy chcecie regularnie uczestniczyć w zajęciach sportowych Akademii. Warto się jednak pospieszyć, bo w jesiennym naborze zostały ostatnie miejsca. Liczy się kolejność zgłoszeń.

  • środa, godz. 17.30: rower | zamiennie: Kilimandżaro, ul. Chopina (Korty Morskie Oko) lub Veloshop, al. Karkonoska 36 (można pytać przez FB). Weź ze sobą: strój sportowy w tym buty, kask, sprawny rower, wodę.
  • czwartek, godz. 17.00: trening motoryczny | Stadion przy Sztabowej. Weź ze sobą: strój sportowy w tym buty, wodę


Zgłoś uwagę