Basen z falą ponownie otwarty we wrocławskim aquaparku

Wrocławski aquapark ponownie udostępnił swoim gościom basen z falą. Modernizacja cieszącej się dużą popularnością atrakcji i powiększonej o 40 metrów kwadratowych, zakończyła się przed czasem, a oficjalnie otworzyli ją zawodnicy piłkarskiego Śląska Wrocław. 


Zakończenie remontu największej atrakcji Wrocławskiego Parku Wodnego początkowo planowano na 1 listopada, jednak dzięki wytężonej pracy, uruchomienie basenu z falą było możliwe już 2 tygodnie wcześniej.

Oficjalnego otwarcia atrakcji dokonali piłkarze Śląska Wrocław, a dokładnie kapitan Trójkolorowych Krzysztof Mączyński, który jako pierwszy po remoncie uruchomił cieszący się wielką popularnością basen z falą. Co więcej, goście aquaparku w trakcie korzystania z atrakcji usłyszą w głośnikach nową piosenkę, towarzyszącą wysokim falom. Dotychczas, przez 10 lat, odwiedzający bawili się przy intrze ze znanego serialu „Słoneczny patrol”, a teraz zabawę będzie umilała piosenka z „Króla Lwa” – The Lions Sleeps Tonight.

W trakcie remontu nie tylko przeprowadzono remont i konserwację urządzeń, ale także powiększono całą strefę o 40 metrów kwadratowych, kosztem istniejącego niegdyś baru wodnego. Co więcej, w basenie wymieniono zużyte już płytki i położono nowe, z dużo większą klasą antypoślizgową, tak by klienci parku wodnego czuli się bezpieczniej i bardziej komfortowo, o co zadba także dodatkowe zejście do basenu.

W związku z wcześniejszym zakończeniem remontu do końca października bilet całodzienny będzie można kupić w cenie wejściówki na 2 h. Oznacz to, że cały dzień na wszystkich strefach aquaparku można spędzić za jedyne 29 złotych.Zgłoś uwagę