wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Akademicki Wrocław
 3. Aktualności
 4. Targi pracy na dwóch uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i Politechnice Wrocławskiej

35 wystawców z ofertami pracy, straży i praktyk, a do tego konsultacje z osobami rekrutującymi, podczas których można pokazać CV lub zrobić zdjęcie, a nawet… makijaż. Tak mają wyglądać targi pracy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Tego samego dnia – 19 października – targi organizuje także Politechnika Wrocławska.

Reklama

Uniwersytet Ekonomiczny organizuje targi po raz 30. W wydarzeniu, które potrwa w środę w godzinach od 10.00 do 15.00 w gmachu biblioteki, weźmie udział 35 wystawców:

 • PwC,
 • Amazon,
 • Merck,
 • Mondelez,
 • Credit Suisse,
 • Tarczyński,
 • BNY Mellon,
 • Olympus,
 • EY
 • i inni (pełna lista firm tutaj).

Obecne na targach firmy będą miały oferty pracy, staży i praktyk dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przedstawiają nie tylko oferty, ale również podzielą się istotnymi informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji. Będzie można rozmawiać z pracownikami HR, skonsultować dokumenty aplikacyjne, zrobić makijaż oraz zdjęcie do CV. 

— Targi pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. Dodatkowo udział w targach jest bardzo dobrą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku pracy — zaprasza Jolanta Nowacka z UE. — W tym roku ponad trzy tysiące absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wejdzie na rynek pracy. Będą szukać ofert m.in. w takich obszarach jak finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcją, logistyka, IT, marketing oraz handel — wylicza.

Akademickie Targi Pracy na PWr

19 października, czyli tego samego dnia, targi pracy organizuje również Politechnika Wrocławska, a właściwie fundacja Manus i biuro karier PWr. Organizatorzy zaprosili na uczelnię następujące firmy:

Targi na PWr są w budynku C-13 w godzinach od 9.30 do 15.30.

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl