wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Otrzęsiny we Wrocławiu. Witajcie studenci! Kto i gdzie organizuje otrzęsiny dla nowo przyjętych żaków? [TERMINY]
Na zdjęciu kadr z koncertu Ani Wyszkoni na wrocławskim Rynku fot. Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu kadr z koncertu Ani Wyszkoni na wrocławskim Rynku

Czas, kiedy nowo przyjęty student poddawany był próbom cierpliwości i wytrzymałości, określano kiedyś słowem beania. Dziś chodzi o to samo, ale cel osiąga się inaczej – wielogodzinnymi koncertami i imprezami tanecznymi. Zobacz, jak studenci starszych lat i kluby muzyczne witają nowych żaków. Gdzie i kiedy otrzęsiny we Wrocławiu? Sprawdźcie!

Reklama

Politechnika – dwa dni muzyki

Otrzęsiny na Politechnice Wrocławskiej odbędą się 13 i 14 października w Strefie Kultury Studenckiej przy ul. Hoene-Wrońskiego 10 (budynek C-18). Przez dwa wieczory od 20 do 4 nad ranem studenci będą mogli porządnie się wytańczyć. W planach również koncert popowo-hip-hopowego zespołu Letni (dawniej Letni, Chamski Podryw).

Wstęp wolny i po okazaniu legitymacji studenckiej.

Uniwersytet Wrocławski szykuje koncerty

Otrzęsiny dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się w połowie listopada. W planie są koncerty. Samorząd Studentów UWr dopina program, szczegóły poznamy pod koniec października.

Uniwersytet przyrodniczy łączy otrzęsiny z Halloween

Samorząd Studencki Uniwersytetu Przyrodniczego połączy otrzęsiny z Halloween. Impreza odbędzie się 28 października. Szczegóły poznamy już wkrótce, ale jedno jest pewne: przebrania będą dobrze widziane.

Taneczne otrzęsiny w klubie muzycznym

W listopadzie spodziewajcie się też imprez we wrocławskich klubach muzycznych. Już 19 listopada Akademia CLUB przy ul. Grunwaldzkiej 67 organizuje imprezę Wielkie Otrzęsiny Wrocławia. W przedsprzedaży bilety kosztują 20 zł.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl