wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Akademia Przedsiębiorcy na Politechnice Wrocławskiej

Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczyna cykl spotkań o nowoczesnym biznesie – Akademię Przedsiębiorcy. Pierwsze z nich kierowane jest do osób, które już prowadzą mikroprzedsiębiorstwa lub dopiero planują taką firmę założyć. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, ale udział jest bezpłatny.

Reklama

Jak wykorzystać w mikroprzedsiębiorstwie sztuczną inteligencję (AI), skąd pozyskać finansowanie na startup oraz jak prowadzić biznes, aby ciągle się rozwijał? To tylko część zagadnień, które 24 kwietnia (środa) poruszą specjaliści na Akademii Przedsiębiorczości.

Program Akademii Przedsiębiorczości

Spotkanie potrwa jeden dzień, ale będzie to bardzo intensywny dzień. Zacznie się o 11.30 rejestracją uczestników. Po krótkim przywitaniu punktualnie w południe zaczną się spotkania:

  • 12:10–13:20 New Reality – jak AI redefiniuje świat firm i konsumentów, prowadzi Arkadiusz Szulczyński, analityk trendów technologicznych i konsumenckich
  • 13:20–14:20 Jak i skąd pozyskać finansowanie na startup?, prowadzi Szymon Janiak, inwestor
  • 14:35–15:35 10 kroków do stworzenia „wymiatającego” startupu, prowadzi Michał Misztal, CEO Startup Academy
  • 15:35–16:35 Biznesowa głowa, czyli rzeczy, które musisz poprzestawiać w głowie, żeby osiągnąć sukces na rynku, prowadzi Paweł Tkaczyk, ekspert od marketingu i budowania marek
  • 16:50–17:15 Nowoczesne narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu, prowadzi Marcin Olędzki Fundacja Polska Bezgotówkowa
  • 17:15–18:00 Debata, moderuje Marcin Olędzki, uczestniczą Daniel Jarząb, CEO PayEye; dr inż. Anna Górecka, dyrektorka Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej; Robert Bednarski, dyrektor ds. smart city w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego Wrocławia; sesja Q&A

Pełna agenda spotkania dostępna TUTAJ.

Od platformy edukacyjnej do spotkań na żywo 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacji Polska Bezgotówkowa. Członkowie organizacji prowadzą też platformę edukacyjną, na której eksperci w swoich dziedzinach dzielą się wiedzą.

Chcemy jeszcze mocniej wesprzeć mikroprzedsiębiorców i osoby, które poważnie myślą o założeniu własnej firmy. Stąd pomysł stacjonarnych spotkań w ramach Akademii Przedsiębiorcy.
Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektorka obszaru marketingu i produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa

– Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Wrocławia – dodaje Anna Spychalska-Grzeszek. – Kolejne Akademie będą organizowane w Warszawie i Łodzi.

Rejestracja na Akademię Przedsiębiorcy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja TUTAJ 

Akademię Przedsiębiorcy organizuje Fundacja Polska Bezgotówkowa, partnerami są Smart City Wrocław, Politechnika Wrocławska i Payeye (partnerzy).

Akademia Przedsiębiorcy, 24 kwietnia (środa) godz. 11:30–18:00, Politechnika Wrocławska ul. Janiszewskiego 8 (aula w budynku D20).

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl