30/31 stycznia - zamknięcie ul. Szczytnickiej

W nocy z 30/ 31 stycznia na ulicy Szczytnickiej w godzinach w godz. 22.00-6.00 na odcinku od ul. Ładnej do ul. Macieja Strubicza będzie obowiązywał zakaz ruchu kołowego. Zmiana organizacji ruchu nastąpi na wniosek producenta serialu "Erynie".


Na ul. Macieja Strubicza na potrzeby ekipy filmowej zostaną zajęte 3 miejsca postojowe.

Objazd dla zamkniętego odcinka jezdni wyznaczono:

- dla jadących od Ronda Reagana do ul. Wyszyńskiego - ul. Ładną i Piwną;

- dla jadących od ul. Wyszyńskiego do Ronda Reagana - ul. Wyszyńskiego i Piastowską. 

Zmiany dotyczą również tramwajów i autobusów komunikacji miejskiej:

W związku z planowaną realizacją zdjęć do filmu pt. "Erynie" na ulicy Szczytnickiej, w nocy z 30 na 31 stycznia 2020 roku (czwartek/piątek) w godzinach 22:00-6:00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2 i 10 oraz linii autobusowych C, 111 i kursów nocnych linii 253 i 255.

Tramwaje linii 2 i 10 oraz kursy nocne linii 253 i 255 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez most Grunwaldzki z pominięciem przystanków: "Reja" i "Katedra".

Kursy linii C jadące z Ronda Reagana w kierunku Kozanowa pojadą przez most Grunwaldzki, pl. Powstańców Warszawy i most Pokoju, a w kierunku przeciwnym od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską do placu Grunwaldzkiego.

Kursy linii 111 jadące z Kminkowej do placu Grunwaldzkiego od placu Bema pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską.

Wszystkie kursy wyjazdowe i zjazdowe linii tramwajowych 2, 10 czy linii autobusowych 115 i 715 będą zrealizowane objazdem przez ulicę Piastowską i Sienkiewicza.Zgłoś uwagę