25 lipca – tramwaje przez 4 godziny będą omijać ul. Szewską. Ograniczenia w ruchu

We wtorek, 25 lipca, zmiany w kursowaniu tramwajów linii 6 i 7. W godz. 10.00-14.00 tramwaje będą omijać ulicę Szewską. Ma to związek z zawodami w ramach The World Games. Będą tu rozgrywane zawody w biegu na orientację. 


Tramwaje linii 6 i 7, jadąc z pętli Krzyki w kierunku pętli Kowale i Poświętne, zostaną skierowane objazdem od pl. Teatralnego przez ulicę Teatralną, Skargi, pl. Dominikański, św. Katarzyny, Piaskową i Grodzką, z pominięciem przystanków w ciągu ulicy Widok i Szewskiej.

Ograniczenia w ruchu

Bieg na orientację rozpoczynający się o godz. 11.00 odbędzie się w ścisłym centrum miasta wewnątrz tzw. „Obwodnicy Śródmiejskiej” – ze względu na charakter biegu nie jest podawana jego dokładna trasa. W związku z tym zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu na obszarze pomiędzy Kazimierza Wielkiego, Nowym Światem, Grodzką, Piaskową i św. Katarzyny. 

Źródło ZDiUM

Obszar zaznaczony na schemacie będzie wyłączony z ruchu kołowego, w godzinach 10.00- 14.00 możliwy będzie wyłącznie wyjazd z tej strefy. Zakaz nie obejmuje rowerów.

Zgłoś uwagę