17 czerwca: 5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton zmiany w komunikacji

Sprawdź, jak kursują autobusy i tramwaje podczas 5.PKO Nocnego Półmaratonu w dniu 17 czerwca 2017 roku we Wrocławiu. 


Czytaj też: Dodatkowa komunikacja po półmaratonie 

Podczas trwania 5.PKO Nocnego Półmaratonu w dniu 17 czerwca 2017 roku we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

Mapy trasy w dużym rozmiarze - JPG

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA 

Linia 0L i 0P

Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

Linia 1

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

SępolnoMickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego Biskupin

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka –  Słowiańska - Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej –  Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Linia 2

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia – Olszewskiego – Wróblewskiego – MickiewiczaSępolno

Sępolno Mickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich –  Świdnicka –  Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 3

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska –  Traugutta –  pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza –  Legnicka –  pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

Linia 4

Od godziny 21:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju –  pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka –  Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego –  Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Linia 5

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska –  Krakowska –  Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego  – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Linia 6

Od godziny 22:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 7

Od godziny 22:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich –Chrobrego – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich–- Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 8

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera –pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Zawalna

Zawalna –  most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska –Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –   Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Zawalna – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica –Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema

pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Zawalna 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj– Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa –Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej –Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Linia 9

Od godziny 21:00

Park Południowy  – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja –Skargi –pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański –Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana –- Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska –- Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka –Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy

Linia 10

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów –Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 11

Od godziny 21:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – 
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Toruńska – Kwidzyńska – Kowale 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 14

Od godziny 21:00

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski – Pomorska –pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od godziny 22:00

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT 

Linia 15

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois

Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka –Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej - Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Linia 17

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza –Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – 
pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Linia 20

Od godziny 22:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka  Kosmonautów  Lotnicza  Legnicka  pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat- św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka  Lotnicza  Kosmonautów – Średzka  Leśnica

Linia 23

Od godziny 21:00

Kromera  Kromera – mosty Warszawskie  Jedności Narodowej  Poniatowskiego 
pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska– pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja  pl. Jana Pawła II  Legnicka  Złotoryjska  Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy  Robotnicza  Śrubowa – Złotoryjska  Legnicka 
pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois  Drobnera  pl. Bema  Poniatowskiego  Jedności Narodowej  mosty Warszawskie  Kromera – Kromera

Od godziny 22:00

Kromera  Kromera  mosty Warszawskie  Jedności Narodowej  Poniatowskiego  
pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat  św. Mikołaja  
pl. Jana Pawła II  Legnicka  Złotoryjska  Śrubowa – Robotnicza  Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy  Robotnicza  Śrubowa – Złotoryjska  Legnicka  
pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera  pl. Bema  Poniatowskiego  Jedności Narodowej – mosty Warszawskie  Kromera – Kromera

Linia 24

Od godziny 22:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki  Reymonta  pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera –  Dubois

Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka  Osobowice

Linia 31 i 32

Od godziny 21:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II –Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian 

Od godziny 22:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław i Kozanów – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie

Mosty Mieszczańskie  – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna –Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)

Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 33

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – 
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA 

Linia A

Od godziny 21:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego  pl. Daniłowskiego  Berenta  Boya-Żeleńskiego  Kromera  mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka  Aleja Pracy  Hallera  Grabiszyńska  Solskiego  Aleja Piastów – Racławicka –Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka  Aleja Piastów  Solskiego  Grabiszyńska  Hallera  Aleja Pracy – Rondo Woźniaka  Inżynierska  Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego  Świdnicka  Kościuszki  Dąbrowskiego  Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego  pl. Społeczny  most Pokoju Wyszyńskiego  mosty Warszawskie  Kromera Boya-Żeleńskiego – Berenta  pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 22:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego  pl. Daniłowskiego  Berenta  Boya-Żeleńskiego  Kromera  mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego  Powstańców Śląskich  Wielka – Rondo Vaclava Havla  Krucza  Inżynierska – Rondo Woźniaka  Aleja Pracy  Hallera  Grabiszyńska  Solskiego  Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka  Aleja Piastów  Solskiego  Grabiszyńska  Hallera  Aleja Pracy – Rondo Woźniaka  Inżynierska  Krucza – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska  Wyszyńskiego  mosty Warszawskie  Kromera  Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Linia C

Od godziny 21:00

pl. Grunwaldzki (peron 1) –  Szczytnicka Wyszyńskiego Sienkiewicza Bema Drobnera Dubois& most Mieszczański Dmowskiego Długa – Starogroblowa –  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów  Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (peron 1)

Linia D

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka – Kościuszki –Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (pętla)

Od godziny 22:00

Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (pętla)

Linia K

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański–Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 22:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna –Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia N

Od godziny 21:00

Dworzec Główny (ul. Peronowa) – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa - Dworzec Główny (ul. Peronowa)

Od godziny 22:00

Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej –   mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Linia 106

Od godziny 22:00

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy

Linia 110

Od godziny 21:00

Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa –  Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej)

Linia 112

Od godziny 21:00

Dworzec Główny -  Peronowa -  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska -  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka -  Wyścigowa -  Waligórskiego - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 113

Od godziny 21:00

Dworzec Główny -  Peronowa -  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana -  Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 114

Od godziny 22:00

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów –Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) -  Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia 115

Od godziny 22:00

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wróblewskiego)

Hala Stulecia – Wróblewskiego– Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 116

Od godziny 21:00

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego - Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Linia 120

Od godziny 22:00

(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) -  Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia 122

Od godziny 21:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa –  Starogroblowa –Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska –Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 125

Od godziny 22:00

Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska – Solskiego -  Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna - Hubska - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów

Linia 126

Od godziny 21:00

Racławicka (pętla) – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów 

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 127

Od godziny 21:00

Park Południowy – Sudecka - Pułtuska – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa -  Starogroblowa -  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 128

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa –Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 131

Od godziny 21:00

Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)

Linia 132

Od godziny 21:00

pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska – Muchobór Wielki (pętla)

Muchobór Wielki (pętla) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka –Kasprowicza – pl. Daniłowskiego

Linia 133

Od godziny 21:00

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej –- Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska  Czekoladowa – Auchan

Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców –  Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna - Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 134

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –  Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej  –  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Księże Wielkie – Tyska – Opolska –Krakowska –  Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Grochowa –  Stalowa –Grabiszyńska –Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 136

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa –Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 141

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (pętla)

Linia 142

Od godziny 21:00

Zawalna – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat - Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna –Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna

Linia 144

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka –
pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów –Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka –  Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka –Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera -  Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia 145

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa –Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki –Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno

Linia 146

Od godziny 21:00

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego– Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Kurs o godzinie 21:44 z pętli Gaj

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego - Krasińskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Kurs o godzinie 22:14 z pętli Gaj

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska - Peronowa – Dworzec Główny (zatoka przy ulicy Peronowej)

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Linia 148

Od godziny 22:00

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 149

Od godziny 21:00

Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza - Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)

Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska –Kuźniki

Linia 602

Od godziny 21:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska –Biskupice Podgórne LG Display

Biskupice Podgórne LG Display – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – ŚlężnaPetrusewicza

Linia 612

Od godziny 21:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Kutrzeby - Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE

Linia 900L

(kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)

Sucha– Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle

Linia 900L

(kurs o godzinie 20:51 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle– Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)

Linia 900P

(kurs o godzinie 22:35 z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)- Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle

Linia 900P

(kurs o godzinie 20:18, 21:18 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle -– Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Sucha

Linia 901

(kurs o godzinie 21:29 i 23:44  z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki) - Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle

Linia 901 (kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)

Linie 904 i 914

(kurs o godzinie 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21:35 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)

Kromera –Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn

Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Linia 910

(kurs o godzinie 21:40 i 23:00 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Autobusowy – Dyrekcyjna - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)

Linia 910

(kurs o godzinie  21:06 z Żernik Wrocławskich i 22:17 ze Świętej Katarzyny)

(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie- Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Sucha

Linia 911

(kurs o godzinie 22:25, 23:25 z Kiełczowa, o godzinie 21:18 z Brzeziej Łąki oraz o godzinie 22:00 i 23:00 z pl. Grunwaldzkiego)

(Brzezia Łąka) Kiełczów– Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego - Kochanowskiego/Moniuszki Kochanowskiego/Moniuszki (odjazd z przystanku w kierunku centrum nr 24304) – Kochanowskiego – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska - Szewczenki – Kiełczów 

NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia 241

Osiedle Sobieskiego (pętla) Królewska - Irkucka Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna - Zielińskiego - Szczęśliwa Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego (pętla)

Linia 243

Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego - Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka Bajana - Lotnicza Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka Powstańców Śląskich - Swobodna Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie

Linia 245

Pracze Odrzańskie - Brodzka –  Maślicka -  Pilczycka -  Gwarecka –  Dokerska -  Kozanowska -  Pilczycka -  Popowicka – Starogroblowa –  Długa -  Poznańska -  Zachodnia -  Rybacka - pl. Jana Pawła II -  Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja -  Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska - Gliniana - Hubska -  Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Mościckiego - Semaforowa - Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego - Brochów - Chińska- Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana – Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek)
- Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie

Linia 246

Świniary – Zajączkowska - Pełczyńska - Obornicka - Broniewskiego - Kasprowicza - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy)  – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - DokerskaKozanów

Kozanów - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary

Linia 247

Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Letnia - Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa 

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa - Wałbrzyska - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Polanowice

Linia 248

Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) – Poświęcka – Nowaka-Jeziorańskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla) 

Racławicka (pętla) – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)

Linia 250

Dw. Główny -Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny - most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – Dworzec Nadodrze - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - Podwale - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka Powstańców Śląskich - Swobodna – Borowska – Peronowa - Dw. Główny

Linia 251

Litewska (pętla) - Żmudzka - Kiełczowska - Poleska - Litewska - Gorlicka – Nowogorlicka - Rondo Lotników polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka - Gorlicka - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska (pętla)

Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego -  Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice -  Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica

Linia 255

Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno

Linia 257

(Rędzin) Ślazowa (pętla) – Ślazowa – Lipska - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)

FAT – Grabiszyńska - Hallera – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa (pętla) (Rędzin)

Linia 259

Wojszycka -  Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego - Swojczycka - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) - Strachocińska - Swojczycka – mosty Chrobrego - Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

Pobierz listę zmian w PDF

Zgłoś uwagę