Żużel na Narodowym [ZAKOŃCZONY]

14 i 15 maja na Stadionie Narodowym dwudniowe święto żużlu: LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i mecz Polska vs. Reszta Świata. Oddamy trzy podówje zaproszenia na sobotę oraz trzy podówjne zaproszenia na niedzielę. Uwaga! Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do stolicy. Przypomnijmy, że żużel jest jedną z 31 dyscyplin The World Games 2017 oraz jedną z czterech dyscyplin na zaproszenie, które miasto gospodarz miał prawo włączyć do programu zawodów. Już za nieco ponad rok (dokładnie 29 lipca 2017) zawody żużlowe odbędą się na zmodernizowanym Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.


Sobota

Nazwa: LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Miejsce: PGE Stadion Narodowy Warszawa
Data: 14 maja 2016r.
Godzina: 19:00

Pewne miejsce w cyklu FIM SGP 2016 zapewnili już sobie reprezentanci Polski: Bartosz Zmarzlik, Jarosław Hampel, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, a także Maciej Janowski - aktualny Indywidualny Mistrz Polski na żużlu, który jest również ambasadorem 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 i obecnie najwyżej notowany Polak w sezonie (7 miejsce).

Oddamy 3 podwójne zaproszenia na sobotę, 14 maja, na Stadion Narodowy w Warszawie. Początek rywalizacji o godz. 19.00. Organizatorzy nie pokrywają przejazdu do stolicy.

Jak grać? Tym razem nie ma pytania konkursowego. Wystarczy zgłosić się do konkursu. Wygrywa 5, 10 i 13 osoba. Konkurs trwa do czwartku do godz. 11.00. Zwycięzców poinformujemy, jak odebrać wejściówki.

Niedziela

3 podwójne bilety (3 x 2)

Nazwa: Żużel: Polska – Reszta Świata
Miejsce: PGE Stadion Narodowy Warszawa
Data: 15 maja 2016r.
Godzina: 14:00

W niedzielę, 15 maja będzie wielkim sprawdzianem dla Polskiej Reprezentacji, przed przyszłorocznymi igrzyskami The World Games 2017 - oficjalny mecz żużlowy: Polska kontra Reszta Świata, który na tym samym stadionie rozegrany zostanie o godz. 14:00. Biało-Czerwoni w Grand Prix Polski będą konkurować z takimi sławami żużla jak ulubieniec wrocławskich kibiców, zawodnik Batardu Sparty Wrocław - Brytyjczyk Tai Woffinden, czy  utytułowany Australijczyk - Greg Holder  (Indywidualny Mistrz Świata na żużlu w sezonie 2012).

Oddamy 3 podwójne zaproszenia na niedzielę, 15 maja, na Stadion Narodowy w Warszawie. Początek rywalizacji o godz. 14.00. Organizatorzy nie pokrywają przejazdu do stolicy.

Jak grać? Tym razem nie ma pytania konkursowego. Wystarczy zgłosić się do konkursu. Wygrywa 2, 6 i 9 osoba. Konkurs trwa do czwartku do godz. 11.00. Zwycięzców poinformujemy, jak odebrać wejściówki.
Zgłoś uwagę