wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zielone Tętnice Wrocławia: podyskutuj z autorami zwycięskich koncepcji

Zielone Tętnice Wrocławia: podyskutuj z autorami zwycięskich koncepcji

Solarny las przy Stadionie Wrocław, hamaki do odpoczynku na placu Wiślanym, miejski ogród przy Muzeum Współczesnym Wrocław, zielone tunele dla tramwajów – to tylko niektóre pomysły, które pojawiły się w pracach konkursowych – Zielone Tętnice Wrocławia – Legnicka. 15 grudnia w Barbarze była możliwość dyskusji z autorami zwycięskich prac o ich pomysłach na zazielenienie pierwszej tętnicy.

Reklama

Relacja wideo

Znamy już nagrodzone prace w konkursie Zielone Tętnice Wrocławia – Legnicka. Wśród nich pojawiło się sporo pomysłów, jak zazielenić trasę wjazdową do centrum Wrocławia od strony Legnicy. – Koncepcje są ciekawe, zgodne z najnowszymi światowymi trendami w planowaniu przestrzennym – przekonuje prof. Tomasz Ossowicz, przewodniczący sądu konkursowego.

Zielone Tętnice Wrocławia – Legnicka [WYNIKI KONKURSU]

15 grudnia zapraszamy do dyskusji z autorami zwycięskich pomysłów, urzędnikami i specjalistami. – Chcemy porozmawiać z mieszkańcami na temat samych projektów, liczymy na ich zdanie, czy zaproponowane w koncepcjach rozwiązania podobają się im, czy może Wrocław potrzebuje jeszcze czegoś innego – mówi profesor Ossowicz.

Plan spotkania

18.00-18.05 Wprowadzenie

18.05- 18.35 Prezentacja zwycięskich koncepcji

18.35-19.30 Otwarta dyskusja

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl