wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Już jest gazeta #oddechWnormie

Już jest gazeta #oddechWnormie

18 grudnia 2017 r. we Wrocławiu rozdawana jest bezpłatna gazeta „Nasze Miasto”, a w niej dodatek #oddechWnormie. W publikacji przygotowanej przez Urząd Miejski Wrocławia znajdują się informacje o Wrocławskim Programie Poprawy Jakości Powietrza 2018-2028.

Reklama

#oddechWnormie – to tytuł dodatku do dzisiejszego wydania bezpłatnej gazety „Nasze Miasto”. W gazecie poświęconej kwestiom czystego powietrza mieszkańcy Wrocławia mogą przeczytać m.in. o uchwale antysmogowej przyjętej niedawno przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego, w tym dla stolicy naszego regionu.

Znaczna część dodatku poświęcona została miejskim działaniom podejmowanym w trosce o jakość powietrza, w tym działaniom edukacyjnym, programowi wymiany pieców czy nasadzeniom drzew. #oddechWnormie to także teksty dwóch organizacji pozarządowych: Dotlenieni.org i EKOpotencjał poświęcone znaczeniu czystego powietrza oraz produkcji tlenu przez drzewa. Czytelnicy mogą dowiedzieć się także o „zielonej” edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Lista punktów

Dodatek #oddechWnormie rozdawany jest 18 grudnia 2017 r. razem z bezpłatną gazetą „Nasze Miasto”. 

Dodatek #oddechWnormie, poza dystrybucją na ulicach Wrocławia, znaleźć można także w ponad 30 punktach na terenie całego miastach, m.in. w Sukiennicach i Bibliotece Publicznej w Rynku, siedzibie Urzędu Wojewódzkiego, Wrocławskiego Parku Technologicznego, Pasażu Zielińskiego czy Wrocławskiego Parku Wodnego.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl