wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

O zrównoważonym rozwoju we Freiburgu

We Freiburgu spotkali się nowi członkowie European Regional Executive Committee. UM Wrocławia
We Freiburgu spotkali się nowi członkowie European Regional Executive Committee.

We Freiburgu spotkali się nowi członkowie European Regional Executive Committee. Wśród nich jest Magdalena Piasecka wiceprezydent Wrocławia.

Reklama

ICLEI współpracuje z KE, Komitetem Regionów i organizacjami zaangażowanymi w formułowanie polityk i strategii UE.

ICLEI to jedyna sieć zrównoważonych miast działających na całym świecie. Organizacja ułatwia wkład władz samorządowych do Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), procesy takie jak Ramowe Konwencje Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu i różnorodność biologiczna.

We współpracy z ONZ i innymi organizacjami, a także rządami krajowymi, ICLEI kładzie podwaliny pod bardziej ambitne i bardziej odpowiedzialne zobowiązania międzynarodowe - i dąży do globalnego uznania i wsparcia lokalnych działań. Ruch napędzający pozytywne zmiany w skali globalnej poprzez programy i kampanie na rzecz lokalnego zrównoważenia.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl