wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Konkursu modelarski EKO MODEL – zaprojektuj przydomową oczyszczalnię ścieków

Konkursu modelarski EKO MODEL – zaprojektuj przydomową oczyszczalnię ścieków

źródło: organizatorzy

To konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków.

Reklama

Jest to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków.

Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne, w tym szkoły, młodzieżowe domy kultury, warsztaty terapii zajęciowej i inne placówki oświatowe.

Do zdobycia jest szereg wartościowych nagród, o które warto zawalczyć. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, pragnie aby wysiłek włożony w stworzenie prac został doceniony przez jak najszersze grono osób, więc nagrodzone makiety zostaną opisane danymi autora i szeroko eksponowane w celach edukacyjnych.

Terminy 

  • rejestracja trwa do 30 września 2017 r.,
  • termin nadsyłania prac upływa 30 listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin oraz oświadczenia dla rodziców uczestników małoletnich na stronie ekomodel.fundacjabos.pl

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl