wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Jak skutecznie promować postawy proekologiczne? Badanie

Jak skutecznie promować postawy proekologiczne? Badanie

Realizowane badanie ma na celu pomoc w stworzeniu strategii tworzenia i realizacji kampanii społecznej kształtującej postawy proekologiczne mieszkańców Wrocławia oraz wybranych gmin dolnośląskich.

Reklama

Głównie chodzi o dbałość o czyste powietrze oraz zachowanie bioróżnorodności otoczenia. Wypełnienie badania nie powinno zająć więcej niż 20 minut. Ankietę można znaleźć tutaj: Badanie ekspercki

Projekt realizowany jest przez Urząd Miasta Wrocław, w partnerstwie z Wyższą Szkołę Bankową  we Wrocławiu oraz  Fundacją Centrum Aktywnego Wsparcia.

Projekt nr RPDS.04.04.01-02-0024/17 pt.: Kampania edukacyjno-informacyjna z zakresu ochrony bioróżnorodności oraz ochrony jakości powietrza we Wrocławiu i 10 gminach Dolnego Śląska realizowany jest w ramach Działania nr 4.4, Poddziałania nr 4.4.1  w Osi Priorytetowej nr 4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl