wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Fotoksiążka projektu „Mój zielony DOM"

Fotoksiążka projektu „Mój zielony DOM"

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

- Wspólnie zmieniamy świat, który nas otacza. Od naszych codziennych, małych decyzji zależy czystość powietrza, wód, lasów, osiedli, na których mieszkamy. Pragniemy żyć w zdrowym i przyjaznym miejscu. Nic jednak nie dzieje się samo.

Reklama

 - To od działań każdego z nas zależy, czy Wrocław będzie miastem ekologicznym i wolnym od zanieczyszczeń. Dlatego też tak ważne jest podnoszenie świadomości prośrodowiskowej, a także edukacja przyrodnicza (…)” - tak we wstępie do fotoksiążki, będącej przewodnikiem po projekcie „Mój zielony DOM”, pisze Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia.

Zapraszamy do przeczytania całości i tym samym zapoznania się z działaniami, które w ramach projektu miały miejsce we Wrocławiu i jego okolicach.  

ZOBACZ FOTOKSIĄŻKĘ PROJEKTU „MÓJ ZIELONY DOM” 

Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej o projekcie na: www.mojzielonydom.cku.wroc.pl oraz na: www.facebook.com/MojZielonyDOM 

Projekt „Mój zielony DOM” realizowany jest w okresie 01.06.2014 - 30.04.2017 r. Współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009 - 2014 oraz środków własnych Gminy Wrocław.

Realizatorem projektu jest Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu z ramienia Departamentu Edukacji Gminy Wrocław.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl