Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 maja do 15.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (16 maja na 18.30) oraz do Heliosa Bielany (18 maja na 18.30). Tym razem film „Tully”.

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

MOTYW WIECZORU: W maju zapraszamy Panie w wiankach. Mamy nadzieję, że wiosna będzie sprzyjać i uda się je zrobić z prawdziwych, polnych i łąkowych kwiatów.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia albo Bielany trzeba do 15 maja do godz. 15.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra główną rolę kobiecą w filmie „Tully”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę