Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 13 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (16 kwietnia na 18.30) oraz do Heliosa Bielany (18 kwietnia na 18.30). Tym razem film „Daddy Cool”.

40-letni Adrien (Vincent Elbaz) to zupełnie niedojrzały mężczyzna. Zostaje opuszczony przez 35-letnią Maude (Laurence Arné), pragnącą wreszcie żyć w prawdziwej rodzinie. By uzyskać ukochaną, mężczyzna postanawia założyć domowe przedszkole!  

MOTYW WIECZORU: W związku z filmem „Daddy Cool” - który opowiada o niecodziennym domowym przedszkolu organizatorzy zachęcają, by przebrać się za przedszkolaki i maluchy ze żłobków. Śliniaczki, kucyki, kolorowe rajstopki i wielkie kokardy mile widziane!

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia albo Bielany trzeba do 13 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra główną rolę męską w filmie „Daddy Cool”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę