Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (8 kwietnia na 18.30) i Heliosa Bielany (10 kwietnia na 18.30). Tym razem na film „Przemytnik” z główną rolą Clinta Eastwooda.

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 90 letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy.

MOTYW WIECZORU:

Kwiaty! Sukienki w kwiaty! Spódnice w kwiaty! Bluzki w kwiaty! By było kolorowo, bajecznie – kwieciście! Można być różą, orchideą, forsycją, magnolią, dalią, hiacyntą, lilią, hortensją, kaliną

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Bielany (albo na dowolny seans w Heliosie Bielany i Magnolia) trzeba do 5 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest reżyserem filmu „Przemytnik”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę