Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 13 stycznia do 10.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (15 stycznia na 18.30) oraz do Heliosa Bielany (17 stycznia na 18.30). Tym razem film „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

MOTYW WIECZORU: Trwa karnawał więc można przyjść w złotych kreacjach. Złote bluzki, złote sukienki, złote buty, dużo złotych dodatków… Niech tego wieczoru sale kinowe zabłysną!

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia albo Bielany trzeba do 13 stycznia do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę