Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 7 grudnia do 16.30.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (10 grudnia na 18.30) i Heliosa Bielany (12 grudnia na 18.30). Tym razem na film „Narodziny gwiazdy” Bradleya Coopera.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.  

MOTYW WIECZORU:

Na grudniowym sensie - nie inaczej – motywem wieczoru będą świąteczne swetry. Im bardziej wesołe, świecące i grające – tym lepiej.

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17.30 w holu kina Panie będą miały okazję spotkać:

  • Specjalistki z „DepilConcept”, które przybliżą temat fotodepilacji,
  • Dom Mody zaprezentuje swoją zimową kolekcję,
  • Pizza Hut przygotuje dla Pań pyszny poczęstunek.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Bielany (albo na dowolny seans w Heliosie Bielany i Magnolia) trzeba 7 grudnia do godz. 16.30 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem scenariusza do filmu „Narodziny gwiazdy”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę