Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 października do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Bielany (w środę 18 października na 18.30), albo dowolny wybrany przez Was film w kinach Helios Magnolia bądź Bielany.

W ramach cyklu Kino Kobiet do obejrzenia będzie film „Wszyscy moi męzczyźni”. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

W związku z aktorką Reese Witherspoon – bohaterką komedii „Wszyscy moi mężczyźni” w październiku organizatorzy zapraszają Panie w blond włosach! Nie namawiają, oczywiście, wszystkich do kolorowania swoich fryzur – raczej jak zwykle liczą na pomysłowość. (peruki, również te samodzielnie zrobione lub „blond” czapki).

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Bielany bądź dowolny seans w kinach Helios trzeba do 17 października do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, za rolę w jakim filmie Reese Whiterspoon otrzymała Oscara?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę