Zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 19 sierpnia do 10.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia (20 sierpnia na 18.30) oraz do Heliosa Bielany (22 sierpnia na 18.30). Tym razem film „Mamma Mia! Here we go again”.

W 1979 roku, uduchowiona i odważna młoda Donna Sheridan (James), młoda Tanya (Wynn) i Rosie (Davies) – znane także jako Donna i Dynamitki – kończą studia na Oxfordzie. Donna wie jedno – chce teraz zanurzyć się w życiu, poznać jego smak, zjechać Europę wzdłuż i wszerz. Jej przeznaczenie wypełni się na greckiej wyspie Kalokairi.

Podczas podróży poznaje trzech młodych przystojniaków – Harry’ego (Skinner), którego poznaje w Paryżu, Billa (Dylan), który na swym jachcie pomaga Donnie dostać się na wyspę, oraz Sama (Irvine), w którym się zakochuje.

MOTYW WIECZORU:

Na sierpniowym Kinie Kobiet mile widziane Panie w stylizacjach z lat 80 tych! – stroje z weluru, lycry-lajkry, kreszu i fryzura a’la moka włoszka, trwała lub kucyk-cebula.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia albo Bielany trzeba do 19 sierpnia do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Mamma Mia! Here we go again”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę