Zaproszenia na Maraton Sylwestrowy w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 30 grudnia do godz. 16.00.


Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na Maraton Sylwestrowy do kina Helios Aleja Bielany i Helios Magnolia Park. Co Was czeka? Do wyboru są dwa zestawy filmów.

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - „GRA O WSZYSTKO”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Zestaw drugi na początku w doskonały nastrój wprowadzą was Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „ATAK PANIKI”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2017. godz. 21:15

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Sylwestrowy w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba 30 grudnia do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, jaką historyczną postać Hugh Jackman gra w filmie „Król rozrywki”?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę