Zaproszenia na „Króla Lwa” do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 marca do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na specjalny seans "Króla Lwa" do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany (seanse hitu wszechczasów już 19, 20, 28 i 29 marca o 12.00).

Nadszedł czas, by dzieci poznały legendę Króla Lwa. Wyjątkowe pokazy legendarnej animacji zaplanowano z dodatkowymi atrakcjami, bo oprócz wielkiego hitu będzie można zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który wkrótce na kanale Disney Junior.

Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu "Król Lew"? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by chronić ziemię przodków. Czy młody lew, który do tej pory cały swój czas poświęcał zabawie z przyjaciółmi, podejmie to wyzwanie? Czy odkryje w sobie prawdziwą moc ryku?

Aby wygrać podwójne zaproszenia na pokazy "Króla Lwa" w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do piątku 18 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać tytuł piosenki, która promowała "Króla Lwa" i nazwisko wokalisty, który ją zaśpiewał.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.Zgłoś uwagę