Zaproszenia na koncert Duo Wajlu w Synagodze [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7 sierpnia do godziny 14.00.


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na koncert Duo Wajlu w ramach Lata w Synagodze 9 sierpnia o 19.00.

Duet tworzą wirtuozka akordeonu Katharina Muther i charyzmatyczna skrzypaczka Roswitha Dasch. Ich głosy, urok i poczucie humoru sprawiają, że na scenie nie można od nich oderwać wzroku. Zespół założyły w 1999 roku. Przez wiele lat występowały na Międzynarodowym Festiwalu „Yiddish Summer Weimar", były także zapraszane na koncerty i festiwale we Lwowie na Ukrainie, w Zanzibarze - Tanzanii, Nowym Jorku, Rydze, Mińsku i Wilnie.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert  trzeba do 7 sierpnia (piątek) do godz. 14.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić języki, w których śpiewają piosenki artystki z Duo Wajlu. Więcej o koncercie tutaj.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę