Zaproszenia na film „Wybawienie” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na film „Wybawienie” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego, które można wykorzystać od 28 kwietnia do 4 maja. 

Bohaterami „Wybawienia” są dwaj policyjni śledczy: Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) i Assad (Fares Fares, znany z występu w klipie do piosenki „I Follow Rivers” Lykke Li). Detektywi pracują w Departamencie Q, zajmującym się rozwiązywaniem spraw sprzed lat, których wcześniej nie udało się rozwikłać. Kolejne śledztwo rusza, gdy do rąk Mørcka i Assada trafia butelka z niepokojącym listem napisanym przed ośmioma laty przez – jak wskazuje charakter pisma – dziecko. Zamiast atramentu użyto jednak ludzkiej krwi. Trop wiedzie do grupy religijnych fanatyków, którzy wcześniej nigdy nie zgłaszali zaginięć członków swojej grupy. Teraz jednak na cel wziął ich psychopatyczny morderca. Czy Carl i Assad zdołają go ująć?

Aby wygrać podwójne zaproszenie na seans filmu w Dolnośląskim Centrum Filmowym trzeba do 28 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, wybrać film i napisać, jak nazywa się autor powieści „Wybawienie”, na podstawie której powstał film?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę