Zaproszenia na film „Billy Elliot” do Nowych Horyzontów [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7 października do 9.00.


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na słynny film „Billy Elliot” o tańczącym w balecie chłopcu, który zostanie pokazany w Kinie Nowe Horyzonty 9 października o godzinie 16.00. To preludium do transmisji baletowych ze słynnego Teatru Bolszoj. A bohaterem filmu jest Billy Elliot, 11-latek wychowywany w górniczej rodzinie, gdzie prym wiodą surowy ojciec i brat. By wykrzesać z dorastającego chłopca trochę męskości, ojciec prowadzi go na trening boksu. Jednak Billy nie pała uczuciem do tego sportu. Przez przypadek trafia na lekcję tańca klasycznego - okazuje się, że ma wielki talent. Zaczyna naukę baletu pod czujnym okiem niespełnionej primadonny, pani Wilkinson, która marzy, by Billy został tancerzem Królewskiej Akademii Tańca. Czy mu się to uda i jak zareaguje ojciec, gdy dowie się, że jego syn zamienił rękawice bokserskie na atłasowe baletki?

Aby wygrać podwójne zaproszenie na seans film „Billy Elliot” W Nowych Horyzontach trzeba do 7 października do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto zagrał rolę Billy’ego Elliota w filmie?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę