Młodzi judocy znów na macie – Judo Tigers MORE już w sobotę

W nowym roku zawodnicy i sympatycy judo nie zwalniają sportowego tempa. Już w najbliższą sobotę klub dla dzieci i młodzieży Judo Tigers organizuje kolejny otwarty trening w ramach MORE - Moico Open Randori Encounter. Zajęcia odbędą się w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej przy ul. Chełmońskiego 16.


Już po raz czwarty wrocławianie mają okazję poznać tajniki jednej z japońskich sztuk walki, w ramach organizowanych przez klub sportowy Judo Tigers wspólnych treningów judo.

– Judo to dyscyplina sportowa, która wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę i dba o właściwy fizyczny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Ponadto, uczy właściwych wartości i postaw takich jak szacunek, wytrwałość czy odpowiedzialność. Inicjatywa MORE powstała po to, by pokazać ludziom, że sport to przede wszystkim świetna zabawa. Chcemy zachęcić rodziny do wspólnego spędzania czasu na tatami – mówi Michał Zamęcki, trener i założyciel klubu.

Zajęcia są otwarte dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 17 lat, niezależnie od klubu sportowego, wieku czy poziomu zaawansowania w judo. Na uczestników treningu czekają nagrody i słodkie upominki.

Trening judo - Judo Tigers MORE

Trening judo - Judo Tigers MORE

Zajęcia sportowe / Dla wszystkich
Termin 19 stycznia 2019 od 09:30 do 14:00

Miejsce Hala sportowa SWFiS Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C - sala judo "C")

Zobacz

Udział w zajęciach kosztuje 15 złotych. Bilety można nabyć przed wejściem na sale treningową w dniu wydarzenia.Zgłoś uwagę