„Za niebieskimi drzwiami” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4.11 do godz. 14


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na film „Za niebieskimi drzwiami” ważne do 10 listopada do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 

Familijny film przygodowy dla młodzieży; efektowna, pełna wyobraźni ekranizacja książki Marcina Szczygielskiego o przygodach chłopaka, który odkrywa przejście do innego świata. Takiej ekranizacji polskiego bestsellera i jednocześnie lektury wybieranej przez wielu nauczycieli, jeszcze w kinach nie było. Film Mariusza Paleja zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Film opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz... Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać. Ten film to pierwsze, zrealizowane z takim rozmachem i efektami specjalnymi polskie kino, które spodoba się całej rodzinie. Pokazuje jak wielką wartością jest siła tkwiąca w rodzicielskiej miłości.
Idąc na ten film do kina, widzowie będą mogli jednocześnie zrobić coś dobrego, bo część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Fundacji Ewy Błaszczyk – „Akogo?”. Jej założycielka gra w filmie jedną z głównych ról.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 4.11  do godz.14 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Czym zajmuje się fundacja Ewy Błaszczyk „A kogo?”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę