Z Gdyni do Kotliny Kłodzkiej przez Wrocław – nowe połączenie Flixbus

FlixBus od 6 czerwca uruchamia kolejną linię, tym razem na trasie Gdynia – Kudowa-Zdrój z przystankami m.in. we Wrocławiu, Dusznikach-Zdroju, Polanicy-Zdroju czy Kłodzku. 


Linia 1382 na trasie Kudowa-Zdrój – Gdynia rusza 6 czerwca, wtedy też do grona partnerów FlixBusa dołącza firma „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka. Linia pojedzie przez Kotlinę Kłodzką, Wrocław, Poznań i dalej Trójmiasto.

Na nowe połączenia FlixBus przygotowuje zwykle specjalną pulę biletów za 0,99 zł. Tak jest i tym razem - promocyjne bilety można kupić na podróże między 6 a 19 czerwca.

Przypomnijmy, że od 11 kwietnia rozpoczną kursowanie dwie inne linie w barwach Flixbus: Poznań – Bielsko-Biała oraz Katowice – Kołobrzeg. Obie będą jeździć przez Wrocław.

Wakacyjny kalendarz rezerwacyjny

FlixBus niedawno otworzył również kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże. Kalendarz rezerwacji na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019.

Do systemu rezerwacyjnego wróciły również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca.

 Zgłoś uwagę