Książki od Oficyny Literackiej Noir sur Blanc [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 stycznia do 9.00.


Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są nowości warszawskiej Oficyny Literackiej Noir sur Blanc. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz powieści Jeanne Bourin „Wielki ogień” (akcja rozgrywa się na przełomie XI i XII wieku we Francji, nad Loirem i Loarą. Z wielkiego pożaru ratuje piętnastoletnią hafciarkę Isamborę mistrz szklarski Bertold. To początek wielkiej miłości i ciągu zdarzeń, a przy okazji opowieści o niezwykłych rzemiosłach)

-2 egzemplarze zbioru opowiadań „Dżender domowy i inne historie” Huberta Klimki-Dobrzanieckiego (autor opowiada o sprawach ważnych w sp[osób przewrotny, lekki i zabawny, na koniec każdej z historii zawsze nas zaskakując)

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 22 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić dwa tytuły innych książek Huberta Klimki-Dobrzanieckiego. Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę