Wygraj podróż zabytkowym tramwajem

Równo 75 lat od daty pierwszego przejazdu tramwaju w powojennym Wrocławiu (22 sierpnia 1945 r.), MPK organizuje jubileuszowy przejazd w nocy z 21 na 22 sierpnia jego śladem. Zabytkowe tramwaje wyruszą z Zajezdni Ołbin przez plac Grunwaldzki do Hali Stulecia. Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na ten historyczny kurs.


Zabytkowe składy ruszą w historyczną podróż w nocy z 21 na 22.08.2020 o 23:30.

Rozpocznie się ona w zajezdni Ołbin i uczestniczyć w niej będą trzy zabytkowe tramwaje. Pojadą od Nadodrza przez plac Grunwaldzki do Hali Stulecia. Tam na uczestników czekać będzie niespodzianka-specjalnie dla nich zostanie otwarta Hala Stulecia na nocne zwiedzanie. Potem tramwaje wracają na Ołbin.

W czasie jazdy zabytkowymi tramwajami do Hali (jeden z nich wygląda dokładnie tak samo ja ten w 1945 roku) wszyscy biorący udział w wydarzeniu dostaną słuchawki i zestaw audio, w którym usłyszą na żywo przewodnika opowiadającego im o tym, jak wyglądał Wrocław w 1945 roku. Do tego otrzymają specjalną gazetę ze zdjęciami z tamtego czasu. Całość potrwa od 23:20 do 01:30!

My mamy dla Was pięć podwójnych biletów na ten ekskluzywny przejazd.

Jak go wygrać?

Aby powalczyć o zaproszenia wystarczy uzupełnić specjalny formularz (poniżej) i wymieć nazwę przynajmniej dwóch zabytkowych tramwajów, które jeżdżą po Wrocławiu? 

Na odpowiedzi czekamy do czwartku (20 sierpnia) do godz. 12.00. Z wszystkich poprawnych odpowiedzi wybierzemy pięciu szczęśliwców, którzy wygrają podwójne zaproszenie na tą historyczną podróż. O wygranej poinformujemy e-mailowo lub telefonicznie. 

Zapraszamy do zabawy! Zgłoś uwagę