Wrocławska spółka PGS Software nagrodzona na giełdzie

Spółka PGS Software z Wrocławia została nagrodzona przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie podczas wielkiej gali organizowanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, która odbyła się 10 marca 2016 r.

  • Wojciech i Paweł Gurgulowie

    Wojciech i Paweł Gurgulowie, źródło: PGS Software SA


W trakcie imprezy przyznane zostały nagrody dla najlepszych spółek oraz instytucji i osobowości polskiego rynku kapitałowego. Wrocławska firma otrzymała tytuł lidera na rynku New-Connect.

– No więc wygraliśmy! Bardzo Wam gratuluję i dziękuję za to że wspólnie tę przygodę przeżywamy. Tam jest napisane, że to firma zdobyła nagrodę, czyli nie kto inny niż każdy z Was – napisał na facebooku Wojciech Gurgul po odebraniu statuetki „Byka i Niedźwiedzia”.

PGS Software SA rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Firmę założyli bracia Wojciech i Paweł Gurgulowie. Jak piszą na facebooku - zrobili to od zera i bez kredytów. Spółka specjalizuje się w nowoczesnych technologiach informatycznych, m.in. w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz nowoczesnego oprogramowania. W jej ofercie jest także doradztwo managerskie. Od 2008 roku spółka obecna jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie zatrudnia ponad 350 programistów, testerów i grafików. Swoje oddziały posiada również w Rzeszowie, Gdańsku i Londynie.Zgłoś uwagę