WKS zmierzy się z IFK Goeteborg

Już w czwartek, 16 lipca Śląsk Wrocław zmierzy się w nim ze szwedzkim IFK Goeteborg. Trwa już sprzedaż biletów na ten pojedynek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30.


Podczas ostatniego meczu WKS z NK Celje, na Stadionie Wrocław kibicowało 12 tysięcy osób. Zawodnicy i władze wrocławskiego klubu mają nadzieję, że i tym razem frekwencja nie będzie najgorsza.  Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z aktualnym liderem szwedzkiej ekstraklasy na trybuny B/D wynoszą 25 zł! Wejściówki na trybunę C/C Premium kosztują z kolei 35 zł. Bez zmian pozostają ceny biletów dziecięcych na wszystkie trybuny (poza Sektorem Rodzinnym) - dzieci w wieku 7-12 lat wchodzą na mecz za 10 zł. Trybuna A na mecz z IFK Goeteborg jest wyłączona ze sprzedaży.

Mamy też dobrą wiadomoścćdla wszystkich kibiców. Najlepszy strzelec drużyny z poprzedniego sezonu Flavio Paixao, ma pojawić się w składzie czwartkowego meczu. Zaraz na początku rewanżowego meczu pierwszej rundy eliminacji z NK Celje Paixao doznał urazu pleców i musia zejść z boiska. Na szczęście badanie rezonansem magnetycznym nie wykazało poważniejszej kontuzji.

Klub stara się także, aby w tym spotkaniu mógł zagrać Kamil Biliński. Jeśli wszystkie formalności z pozyskaniem tego zawodnika do Śląska uda się załatwić przed czwartkiem, nowy napastnik będzie miał okazję pokazać co potrafi.Zgłoś uwagę