Tydzień Małżeństwa 2020

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia wraz z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego już po raz trzeci organizują Tydzień Małżeństwa. W programie są konsultacje i warsztaty, wydarzenia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. 

  • fot. https://www.facebook.com/TydzienMalzenstwa/


Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca małżeństwo jako wartość społeczną i pokazująca potrzebę stałego rozwijania więzi małżeńskiej.

Jej celem jest również promowanie programów i inicjatyw wspierających rozwój relacji małżeńskich i tworzenie okazji do pogłębienia więzi małżeńskiej poprzez udział w konferencjach, seminariach, debatach i warsztatach oraz wspólne, twórcze spędzanie czasu (uczestnictwo w wydarzeniach artystycznych, sportowych, psychoedukacyjnych).

Kampania służy także motywowaniu ogółu społeczeństwa, specjalistów, mediów i osób publicznych do promowania znaczenia dobrych relacji małżeńskich.

Tydzień Małżeństwa odbywa się równolegle w 22 krajach w terminie: 7-14 lutego.

Tydzień Małżeństwa 2020

Tydzień Małżeństwa 2020

Termin od 7 lutego 2020 do 14 lutego 2020

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


W ramach wrocławskich obchodów Tygodnia Małżeństwa organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach tematycznych oraz do skorzystania z konsultacji dla par z psychologiem, seksuologiem, terapeutą.

W programie jest również bezpłatną projekcję filmu „Historia małżeńska” w reż. Noaha Baumbacha w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, obowiązują zapisy. Więcej na temat idei Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa i harmonogram wydarzeń w poszczególnych miastach na stronie www.tydzienmalzenstwa.plZgłoś uwagę