Ty też potrafisz! Poradnik dekoratora wnętrz [ZAKOŃCZONY]

To, w jakim domowym otoczeniu wypoczywamy, a także coraz częściej pracujemy, przyjmujemy gości, wychowujemy dzieci czy opiekujemy się zwierzętami, ma duże znaczenie. Warto stworzyć w swoich przysłowiowych czterech ścianach najlepszy klimat ww. celom służący. Jak to zrobić z głową – radzą autorki poradnika, który chcemy Wam podarować. 

  • poradnik, dekoracja wnętrz, pani to potrafi

    „Ty też potrafisz! Poradnik dekoratora wnętrz” napisały Beata Łańcuchowska i Anna Drozd, czyli Pani to potrafi


Duet, połączony przyjaźnią, wspólną pasją i pracą, czyli Anna Drozd i Beata Łańcuchowska, znane pod marką Pani to potrafi, oprócz swojej aktywności w internecie, podczas rozmaitych warsztatów, w programach telewizyjnych, teraz doradzają na kartach wydanej niedawno książki „Ty też potrafisz! Poradnik dekoratora wnętrz”.

Zawarły w niej 45 projektów aranżacji wnętrz, które każdy może wykonać samodzielnie albo przy niewielkiej pomocy fachowców. Radzą m.in., jak wykorzystać atuty wnętrza i ukryć jego mankamenty, odnowić i przerobić meble czy stworzyć niepowtarzalne przedmioty i dodatki do wnętrz.

Warto mieć taką książkę na półce, warto też nią kogoś obdarować – będzie udanym i praktycznym prezentem zwłaszcza dla tych, którzy marzą, by ich domowe pielesze rzeczywiście zachwycały.

Na nowy rok i dobrą zmianę mamy dla Was, przekazane przez autorki poradnika, trzy takie, 312-stronicowe książki. Mamy nadzieję, że dobrze się przysłużą. Jaka jest szansa na ich otrzymanie?

Jak zwykle, trzeba udzielić poprawnej odpowiedzi na poniższe pytanie do 24 grudnia br. do godz. 15.00. Ich autorzy, kolejno – 8., 22. i 41. – otrzymają od nas „Ty też potrafisz! Poradnik dekoratora wnętrz”. O sposobie odbioru nagrody poinformujemy e-mailowo. 

Jak nazywają się dwa wnętrzarskie trendy zza oceanu, o których wspominają Beata Łańcuchowska i Anna Drozd w rozmowie na naszym portalu?Zgłoś uwagę