Transmisja „Roberta Devereau” z Metropolitan Opera [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 kwietnia do 9.00.

  • met kino nowe horyzonty

    Sondra Radvanovsky jako Elżbieta I w operze "Roberto Devereux"


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na transmisję opery „Roberto Devereux” Gaetano Donizettiego z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty (pokaz 16 kwietnia o 18.30). To kolejny z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie prezentowany (tym razem widzowie obejrzą premierową produkcję!). W przedstawieniu pod muzyczną dyrekcją dyrygenta Maurizio Beniniego w głównych partiach zaśpiewają sopranistka Sondra Radvanovsky (jako królowa Anglii Elżbieta I), a w tytułowej partii posłuchamy tenora Matthew Polenzaniego. Spektakl wyreżyserował sir David McVicar.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do piątku 15 kwietnia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, który z polskich śpiewaków wystąpi w operze „Roberto Devereux” w Metropolitan Opera?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę