Teatr Baniek Mydlanych – widowisko już w marcu

Dzieci są wymagającymi widzami, ale widowisko z bańkami mydlanymi powinno być dla nich fantastycznym czasem spędzonym z bohaterami krainy zwanej Bulbulandia. To profesor Bulbulas, Dobra Wróżka, wykładowcy czarodziejskiej Bul-bul-szkoły, w której uczą się utalentowani młodzi wynalazcy – Mydlaneczka i Bąbelek. Przyjdzie im się zmierzyć ze sporymi wyzwaniami, a świadkami wyczarowywania tajemniczych mikstur będą wrocławskie dzieci już 10 marca w sali Polskiego Radia.


„W Bulbulandii przecudownej/Pełno baniek dookoła/A o czarach opowiada/Nasza bajka przewesoła” – to tylko jedna ze zwrotek piosenki śpiewanej przez wykonawców Teatru Baniek Mydlanych, jakiej posłuchają dzieci. W ciągu całego spektaklu czeka na nie przede wszystkim zachwyt nad róznorodnością mydlanych baniek, jakie aktorzy wyczarują na ich oczach.

Widowisko Teatru Baniek Mydlanych

Widowisko Teatru Baniek Mydlanych

Widowisko / Dla dzieci / Dla rodziców
Termin od 10 marca 2017 do 10 marca 2017

Miejsce Sala Koncertowa Radia Wrocław

Zobacz

„Mnóstwo uciech w dziwnym kraju/Dla dziecików rozbawionych/Pełno tutaj kolorowych/Baniek wodnych mydełkowych” – dokładnie takie atrakcje czekają na dzieci. I wielkie brawa dla organizatorów, którzy pomyśleli również o najmłodszych z wadami słuchu. Spektakl we Wrocławiu będzie tłumaczony w języku migowym przez ekipę lektorów z migaj.eu. Dzięki temu przygody Mydlaneczki i Bąbelka pozna więcej milusińskich. Warto, bo tym razem młodzi będą odkrywać, jak sporządzić miksturę, która uwolni bańkę szczęścia.

Widowisko we Wrocławiu 10 marca w sali Radia Wrocław.

Zgłoś uwagę