Hot Spot Beach Bar – największa sztuczna plaża w Polsce

Tony piasku przy moście Milenijnym we Wrocławiu stworzyły największą plażę w Polsce. Hot Spot Beach Bar będzie czynna od rana do nocy. Atrakcje znajdą tam i rodziny z dziećmi i ci, którzy lubią imprezy w plenerze. Otwarcie 10 czerwca, wstęp jest bezpłatny.

  • materiały promocyjne


Plaża będzie podzielona na dwie części: rekreacyjną i sportową. Rekreacyjna będzie miejsce wypoczynku i relaksu. Staną tam leżaki i parasole, z których korzystać będą mogli wszyscy plażowicze. Będzie położona przy dużym barze i sporej scenie, na której będzie można potańczyć lub posłuchać koncertu.

W części sportowej zaplanowano boiska do siatkówki i badmintona, tor do skimboardu i miejsce do gry w boule. Dla najmłodszych zostanie wybudowany specjalny kącik do zabaw i mini ścianka do wspinaczki. Co weekend na scenie baru odbywać będą się koncerty i eventy.

Dla wszystkich

– Chcemy, aby w tym miejscu wypoczywały całe rodziny jak i świetnie bawili się ci, którzy lubią poszaleć przy dobrej muzyce – mówi Cezary Chrobot z Hot Spot Beach Bar.  – Plaża będzie czynna od 11 do 1 w nocy. Jesteśmy położeni w takim miejscu, że nikomu nie będzie przeszkadzać muzyka i zabawa. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Na największej polskiej sztucznej plaży nie może zabraknąć prawdziwych palm – cztery mrozoodporne tropikalne drzewka zostaną wkopane tuż przy plaży. Zostanie zamontowane także specjalne oświetlenie, które uatrakcyjni wieczory i noce spędzone na plaży.

Kąpiel wzbroniona

Warto przypomnieć, że otwarcie plaży w tym miejscu nie jest równoznaczne z pozwoleniem na pływanie w Odrze. W tym miejscu Odra jest bardzo głęboka, a nurt jest dosyć wartki. Plaża nie ma bezpośredniego połączenia z rzeką i dlatego w regulaminie miejsca jest wyraźny zakaz kąpieli.

Więcej o plaży a także wszelkie aktualności znajdziecie tutaj.

Stara Odra Beach

Plaża przy moście Milenijnym to nie jedyne takie miejsce we Wrocławiu. Od kilku sezonów dużym zainteresowaniem wrocławian cieszy się Zazoo Bar Beach. Kolejne takie miejsce, Stara Odra Beach powstaje przy mostach Trzebnickich. Ta plaża będzie mniejsza od swojej siostry przy Milenijnym. Ma mieć około 1200 m kw, ale istnieje możliwość jej rozbudowy. Będzie tam bar, miejsca do gier i kącik dla dzieci. Otwarcie planowane jest na początek czerwca.  Zgłoś uwagę