„Sułtan” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15.07 do godz.10

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na specjalny pokazy filmu „Sultan” w sobotę 16.07 o godz.20 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

„Sultan” to indyjski dramat sportowy w reżyserii Alego Abbasa Zafara. Producentem filmu jest Aditya Chopra z Yash Raj Films. W filmie w głównych rolach występują Salman Khan i Anuska Sharma. To opowieść o Sultanie Alim Khanie (Salman Khan), zapaśniku zmagającym się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Pochodzący z małej wioski w Harianie Sultan zdobył światową sławę, wygrywając Igrzyska Wspólnoty Narodów w Delhi w 2010 r., Mistrzostwa Świata w Zapasach w 2011 r. w Stambule i Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 r.

 

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 15 lipca do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakiej narodowości jest autor zdjęć do filmu „Sułtan?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 



Zgłoś uwagę