wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:05

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Strefy Kibica Euro 2024 we Wrocławiu

Przeżyjmy wspólnie piłkarskie emocje! Strefy Kibica Euro 2024 we Wrocławiu [WSTĘP, ATRAKCJE]

Bartosz Moch,

Kliknij, aby powiększyć
Stadion Tarczyński Arena Wrocław, w kółeczku kibice podczas meczu w strefie kibica / zdjęcie ilustracyjne Tarczyński Arena Wrocław
Stadion Tarczyński Arena Wrocław, w kółeczku kibice podczas meczu w strefie kibica / zdjęcie ilustracyjne

Strefa Kibica na Tarczyński Arenie podczas Euro 2024. To będzie świetna okazja do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji! Mecze piłkarskich mistrzostw Europy - Euro 2024 w Niemczech będzie można obejrzeć w Strefie Kibica Sports Baru - Browaru Stu Mostów, zlokalizowanym na Tarczyński Arenie Wrocław. Na terenie esplanady przy lokalu zostanie ustawiony telebim o powierzchni 15 metrów kwadratowych, wygrodzona zostanie powierzchnia dla widowni. Będą też dodatkowe atrakcje! Druga strefa kibica powstała w centrum miasta.

Przestrzeń dla kibiców rusza w dniu otwarcia mistrzostw – w piątek 14 czerwca. Zostanie otwarta już o 19:00, o 20:00 rozpocznie się transmisja ceremonii otwarcia, zaś pierwszy gwizdek w inauguracyjnym meczu Niemcy – Szkocja zaplanowano na 21:00. Po spotkaniu goście będą mogli pozostać w strefie do końca godzin pracy lokalu. 

Na niedzielę 16 czerwca zaplanowano piknik otwarcia, podczas którego będzie można spędzić czas na świeżym powietrzu. W programie dobra muzyka, animacje, foodtrucki z pysznymi przekąskami, urządzenia dla młodszych i starszych. Wszystko od godziny 11:00 do 18:00.

Kliknij, aby powiększyć
Powiększ obraz: Strefa kibica pod stadionem / zdjęcie archiwalne Tarczyński Arena Wrocław
Strefa kibica pod stadionem / zdjęcie archiwalne

Stadionowa Strefa Kibica we Wrocławiu - lokalizacja, bezpłatny wstęp, atrakcje

W dni meczowe Strefa Kibica Sports Baru będzie nie tylko miejscem do wspólnego kibicowania i oglądania transmisji na żywo, ale również przestrzenią, w której będzie można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W programie atrakcje dodatkowe, takie jak: przekąski krajów rozgrywających spotkania, urządzenia sprawnościowe - boisko, bramka celnościowa, piłkarzyki i konkursy z nagrodami, a także wiele innych niespodzianek.

Wstęp do stadionowej Strefy Kibica będzie bezpłatny. Zostanie ona zlokalizowana na esplanadzie, tuż obok Muzeum Śląska Wrocław i Sports Baru - Browaru Stu Mostów. Najłatwiej dotrzeć do niej od strony ulicy Królewieckiej, przez bramofurty na esplanadzie, mijając Fan Shop Śląska Wrocław. Od ul. Lotniczej należy poruszać się po esplanadzie wzdłuż terenów zielonych (od strony rzeki Ślęzy), mijając po drodze wejścia na sektor C.

Uwaga! Ze względu na niektóre imprezy zaplanowane na esplanadzie Tarczyński Areny (na przykład XIV Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 21-23 czerwca lub Ultrace 29-30 czerwca) lokalizacja strefy może ulec zmianie. Wszystkie informacje będą podawane na stronie www.sportsbarwroclaw.pl oraz w mediach społecznościowych Sports Baru - Browaru Stu Mostów i Tarczyński Areny.

Stadionowa Strefa Kibica będzie funkcjonowała do końca Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024 – finał przewidziano na 14 lipca. Nie wpłynie ona na korzystanie z pobliskiego Muzeum Śląska Wrocław – szczegóły jego funkcjonowania na www.muzeumslaskwroclaw.pl.

Druga strefa kibica w centrum miasta - Beach Bar Port Węglowy

Czas przed dużym ekranem będzie można spędzić również w Beach Barze Port Węglowy - w centrum miasta, nad rzeką, naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej (ul. Na Grobli 4). To obiekt uruchomiony w ubiegłym roku, prowadzony przez Wrocławski Park Wodny.

Na chętnych czekają tam leżaki. Na plaży, podobnie jak na stadionie, zostanie wydzielona przestrzeń z telebimem. Dodatkowo z tej okazji w barze będzie dostępny specjalny zestaw przekąsek kibica. Ta strefa jest gotowa przyjąć do 400 osób, strefa stadionowa na Tarczyński Arenie pomieści dwa razy tyle.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Powrót na portal wroclaw.pl