wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Akcja „Dzieci na stadionie” podczas meczu Śląska Wrocław z Piastem Gliwice
Mężczyzna dzieckiem machają do obiektywu - akcja Dzieci na Stadionie WKS Śląsk Wrocław
Mężczyzna dzieckiem machają do obiektywu - akcja Dzieci na Stadionie

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Darmowe bilety na sektor D dla grup dzieci i młodzieży, spotkanie z piłkarzem czy Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, stacje sprawnościowe czy stanowiska z grą FIFA 23 – to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych kibiców 23 września przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice. A wisienką na torcie będzie oczywiście starcie WKS-u z ekipą z Gliwic, które ruszy o godz. 15.00 na Tarczyński Arenie.

Reklama

Śląsk jest wiceliderem PKO BP Ekstraklasy. Wygrywa kolejne mecze. Z trybun niesie go regularny doping niemal 20 tysięcy kibiców w każdym spotkaniu. Na następny mecz w roli gospodarza (z Piastem Gliwice) wrocławski klub zamierza zaktywizować najmłodsze pokolenie kibiców.

– Otwarta relacja z kibicami i serie akcji dla nich i wśród nich - to jest kierunek, w jakim chcemy podążać jako klub. W meczową sobotę 23 września przygotowaliśmy akcję DZIECI NA STADIONIE. Dla zorganizowanych grup mamy bezpłatne wejściówki na spotkanie piłkarskie oraz szereg dodatkowych atrakcji. Wierzymy, że takie akcje pozwolą nam zbudować jeszcze większą kibicowską rodzinę wokół Śląska – mówi nowy prezes Śląska Wrocław, Patryk Załęczny.

„Dzieci na stadionie” - zgłoszenia do 19 września

Akcja trafić ma do dzieci i młodzieży do lat 18. A dokładnie do klubów, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, akademii, gmin i miast partnerskich. Dla nich przygotowano bezpłatne wejściówki na sektor D. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 19 września do godziny 12.00, na adres mailowy wks(at)slaskwroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 71 750 00 83.

A to nie jedyne atrakcje – 23 września będzie można skorzystać ze Strefy Dobrej Zabawy WKS-u, a w niej: miasteczko sportowe i stacje sprawnościowe, możliwość spotkania piłkarza Śląska; stanowiska z grą FIFA 23 oraz kącik dla młodego kibica, gdzie odbywać się będzie malowanie buziek w barwy klubowe.

Ważna informacja logistyczna: Dla autokarów, którymi zgłoszone grupy przyjadą na mecz, przewidziano specjalny parking, obok stacji PKP od ulicy Lotniczej, ok. 300 metrów od stadionu Tarczyński Arena.

W związku z przepisami RODO, zgłoszenia list odbywają się mailowo na adres: wks(at)slaskwroclaw.pl, zamawiający podaje tylko nazwę placówki/szkoły/klubu partnerskiego oraz liczbę osób do 18 r.ż. oraz 18+. Klub odsyła link z dostępem do systemu, wraz z instrukcją obsługi, który umożliwia samodzielne uzupełnienie biletów danymi osobowymi na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl

Śląsk Wrocław zawita do szkół

Na tym plany akcji Śląska dla kibiców i wśród kibiców się nie kończą. W najbliższych kilku tygodniach przedstawiciele drużyn piłkarek i piłkarzy chcą rozpocząć odwiedziny placówek edukacyjnych, by promować zarówno sportowe wydarzenia, jak i aktywny oraz zdrowy tryb życia na co dzień.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl