10°C Pogoda we Wrocławiu

Dane z godz. 15:00

3. Śląsk Wrocław zremisował z Jagiellonią Białystok. Tak dopingowaliście piłkarzy na Tarczyński Arena [ZDJĘCIA KIBICÓW]
Na zdjęciu kibice podczas meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok na Tarczyński Arena, 23 października 2022 r. Tomasz Hołod / Redakcja www.wroclaw.pl

Piłkarze Śląska Wrocław w niedzielę, 23 października zremisowali 2:2 z Jagiellonią Białystok w meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mecz był zacięty i bardzo emocjonujący do samego końca. Tak dopingowaliście podopiecznych Ivana Djurdjevica. Znajdźcie się na zdjęciach w naszej galerii.

7870 kibiców pojawiło się w niedzielne popołudnie na Tarczyński Arena, by dopingować swoich ulubieńców.

Po zaciętej walce mecz zakończył się remisem.

Po zwycięstwie z Lechem Poznań chcieliśmy przedłużyć niezłą passę. Nie zamierzaliśmy osiąść na laurach i rzeczywiście w pierwszej połowie byliśmy o wiele lepszym zespołem od Jagiellonii. Straciliśmy bramkę po indywidualnym błędzie, ale cieszę się, że zespół odpowiednio zareagował i zdołał wyrównać. W drugiej połowie chwilowo straciliśmy koncentrację, lecz potem odzyskaliśmy wigor. Moim zdaniem należał się nam rzut karny, który być może dałby nam zwycięstwo, lecz z pełnym respektem przyjmujemy ten punkt