wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Ostatni dzień wyścigowy na wrocławskich Partynicach

We wtorek 11 listopada podczas Święta Niepodległości zakończył się sezon wyścigowy na Torze Partynice, który okazał się rekordowy pod względem frekwencji. - W tym roku, w trakcie 12 dni wyścigowych odwiedziło nas łącznie 95 400 osób – podsumowuje Ewelina Filipek z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Zobaczcie zdjęcia z ostatniego dnia wyścigowego.

Reklama

Wtorek 11 listopada to był ostatni w sezonie dzień wyścigowy na wrocławskich Partynicach. 

Ostatni dzień wyścigowy przyciągnął aż 7 500 widzów, a średnia frekwencja dla każdego dnia w sezonie wyniosła 7 950 osób. Kolejny sezon rozpoczniemy w kwietniu 2026 roku.
informuje Ewelina Filipek, specjalistka ds. marketingu z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych

W programie 12. dnia wyścigowego było osiem gonitw, w tym dwie przeszkodowe, dwie płotowe i cztery płaskie. Kibice mogli oglądać m.in.

  • gonitwę o Nagrodę Zamknięcia Sezonu Przeszkodowego,
  • przeszkodową o Nagrodę Tadeusza Dachowskiego – poświęconą pamięci zasłużonego działacza i miłośnika wyścigów konnych,
  • z płotami o Nagrodę gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, dedykowaną legendarnemu dowódcy Armii Krajowej.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z 11 listopada na Partynicach!

Galeria zdjęć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama