wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Aktualności
  4. Noblebet nowym głównym sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław
Noblebet nowym głównym sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław

Firma Noblebet, która już od początku trwającego sezonu wspiera WKS, została oficjalnie nowym sponsorem głównym Śląska. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy sezony, w trakcie których logo marki eksponowane będzie w centralnej części koszulek WKS-u. Z kolei logo Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" znajdzie się na odwrocie trykotu.

Reklama

Na mocy podpisanej umowy logotyp bukmachera Noblebet poza pojawieniem się na froncie koszulek, znajdzie się także na wszystkich materiałach promocyjnych klubu, co więcej, planowane są również wspólne akcje skierowane do kibiców oraz szereg aktywności w mediach społecznościowych, szczególnie nowego sponsora.

– Oficjalnie ogłaszamy nawiązanie współpracy, choć bukmacher wspierał nas już od startu obecnego sezonu. Noblebet od początku istnienia był zainteresowany kooperacją ze Śląskiem, co jest dla nas potwierdzeniem dużego potencjału, jaki posiada w sobie WKS, ale także dobrze obranego kierunku do rozwoju klubu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w realizowaniu naszych celów, pomoże nam nowo pozyskany sponsor – twierdzi prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski.

fot. Patryk Załęczny

Noblebet to nowy podmiot z branży bukmacherskiej posiadający licencję wydaną przez Ministra Finansów, oferujący zawieranie zakładów sportowych przez Internet. – To wyjątkowy moment i cieszymy się, że już na starcie naszej działalności udało nam się nawiązać współpracę z tak silną i znaną marką, jaką jest piłkarski Śląsk. Jesteśmy pełni optymizmu i nadziei na to, że w koszulkach z naszym logiem, klub będzie grał o najwyższe cele, a my dzięki temu możemy podzielić się z kibicami naszą pasją do sportu. Liczymy, że każdy będzie zadowolony z tej współpracy – dodaje prezes nowego sponsora Śląska firmy Noblebet Agnieszka Wójtowicz.

Logo fundacji nadal pozostanie na koszulkach

Co ważne, wrocławski klub od dłuższego czasu nieodpłatnie udostępniał miejsce na koszulce Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i nadal będzie to robił. Zmieni się wyłącznie miejsce logotypu. Od spotkania z Jagiellonią Białystok logo „Przylądka Nadziei” znajdzie sie na tylnej części koszulek WKS-u.

fot. Patryk Załęczny

– To niezwykle miłe, że Śląsk nadal będzie grał do jednej bramki z naszą fundacją. Nasze dzieci potrzebują każdego wsparcia w wygraniu najważniejszego meczu - walki o swoje życie. Razem mamy wspólny cel - nie poddajemy się i gramy nawet z najtrudniejszym przeciwnikiem – mówi Przemysław Pohrybieniuk, prezes Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Licytacna koszulek

Koszulki z logiem Fundacji, w których dotychczas występowali piłkarze Śląska, trafią na licytacje, a pozyskane środki zostaną przekazane na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei. Pierwsza koszulka została już kupiona. Nabywcą trykotu kapitana drużyny Krzysztofa Mączyńskiego został nowy sponsor Śląska Noblebet.

– Kiedy wyklarował się pomysł odstąpienia miejsca na koszulce dla Fundacji od razu uznaliśmy, że to słuszna idea. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy wesprzeć jeden z symboli Wrocławia. Kupioną przez nasz koszulkę zamierzamy przeznaczyć na kolejną licytację, by w ten sposób przypieczętować naszą kooperację – sugeruje Agnieszka Wójtowicz.

Zawodnicy Śląska Wrocław po raz pierwszy w nowych strojach zagrają w piątkowym spotkaniu z Jagiellonią Białystok (4 października, godz. 20.30, Stadion Wrocław).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl