wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Trwa nabór do piłkarskiej Akademii Śląska Wrocław. Sprawdźcie terminy treningów!
Troje młodych zawodniczek i zawodników piłkarskiego Śląska Wrocław WKS Śląsk Wrocław
Troje młodych zawodniczek i zawodników piłkarskiego Śląska Wrocław

Dołącz do Akademii Śląska Wrocław! Klub zaprasza na kolejny trening naborowy. Testy - podobnie jak przed rokiem - zostaną przeprowadzone na stadionie przy ulicy Oporowskiej, a najbardziej wyróżniający się młodzi piłkarze otrzymają propozycję dołączenia do WKS-u i szansę na rozwój w jednej z najlepszych akademii w Polsce. Sprawdźcie terminy treningów!

Reklama

Trening naborowy odbędzie się w środę, 6 września, na głównej płycie legendarnego stadionu Śląska Wrocław przy ulicy Oporowskiej.

– Zapraszamy dziewczynki urodzone w latach 2011-2018 oraz chłopców z roczników 2013-2018. Najbardziej perspektywiczne zawodniczki i zawodników wyselekcjonuje sztab szkoleniowy naszej akademii – mówi Patryk Kajderowicz, zastępca dyrektora Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Trening do Akademii Śląska Wrocław już 6 września

Trening 6 września 2023 r. odbędzie się na stadionie przy ul. Oporowskiej w godzinach:

  • DZIEWCZĘTA (roczniki 2011-2018) oraz CHŁOPCY (roczniki 2017-2018) - 16:45-18:15
  • CHŁOPCY (roczniki 2013-2016) - 18:15-19:45

Jednym z najważniejszych zadań, które stawiamy sobie w procesie szkolenia jest rozwój indywidualny naszych zawodniczek i zawodników. Pragniemy, aby każdego dnia stawali się coraz lepsi. Jesteśmy przekonani, że za rozwojem indywidualnym pójdą również w dalszej perspektywie wyniki pod kątem współzawodnictwa. Warto przypomnieć, że jesteśmy aktualnym mistrzem Polski U15 w kategorii mężczyzn i U17 w kategorii kobiet. Serdecznie zapraszamy na najbliższy nabór i zachęcamy do treningów w strukturach Akademii Śląska Wrocław.
Patryk Kajderowicz, zastępca dyrektora Akademii Śląska

Zapisy na trening do Akademii Śląska Wrocław

Zapisu na trening można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapisy trwają do 5 września 2023 roku, do godziny 20:00!

Podczas zajęć dziecko powinno mieć ze sobą strój sportowy, obuwie do gry na trawie i podpisany napój (najlepiej w bidonie). Dodatkowe pytania można kierować pod adresem mailowym: nabory(at)slaskwroclaw.pl.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl