20°C Pogoda we Wrocławiu

Dane z godz. 11:15

3. Klub KS AZS Wratislavia Wrocław z medalami

W dniach 26-27.09.20 we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców. Klub KS AZS Wratislavia Wrocław zdominował całe zawody zdobywając 7 medali.

Złoto wywalczyła Karolina Mazanek pokonując w finale swoją koleżankę klubową Annę Mroszczak, a zaraz za nimi zameldowała się z brązowym medalem Paulina Wilaszek.

Wśród panów braz wywalczył Jerzy Nawrocki.

Drużynowo bezapelacyjnie złoto pierwszej drużyny męskiej, która walczyła w składzie Maciej Bielec, Wojciech Kolańczyk, Michał Opałka i Daniel Marcol, druga drużyna męska zdobyła bardzo dobre trzecie miejsce w składzie Bartłomiej Szurlej, Jerzy Nawrocki, Piotr Lesiak.

Natomiast żeńska drużyna wywalczyła srebro w składzie Mroszczak Anna, Wilaszek Paulina, Mazanek Karolina i Barbara Piekarska.