wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rekreacja we Wrocławiu
  4. Dziś finał sezonu wyścigów konnych na Partynicach [PROGRAM DNIA]
na zdjęciu wyścig koni przed  trybuną dla wudzów fot. Wiktor Rzeżuchowski
na zdjęciu wyścig koni przed trybuną dla wudzów

Siedem gonitw, w tym pięć w obsadzie międzynarodowej, 59 zgłoszonych koni, jeźdźcy z Polski, Czech i Szwecji - tak wygląda program ostatniego dnia sezonu wyścigów konnych na Partynicach. Start pierwszej gonitwy o godz. 11.00. Wyścigom towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe dla najmłodszych: przejażdżki na kucykach oraz zawody hobby „horse” Wstęp na wyścigi jest bezpłatny.

Reklama

Mityng rozpocznie się o godz. 10.30, start pierwszej gonitwy przewidziano na godz. 11.00, natomiast międzynarodowa gonitwa o Nagrodę Zamknięcia Sezonu rozpocznie się o godz. 14.30. 

Końska dawka emocji na zakończenie sezonu

Siedem gonitw jest w programie ostatniego mityngu na wrocławskich Partynicach, który zakończyprzeszkodowa Nagroda Zamknięcia Sezonu. Zgłoszonych do niej zostało siedem koni, ze zwycięzcąWielkiej Wrocławskiej Nagrody Prezydenta Wrocławia - Nickiem.

Oprócz trenowanego przez Elwirę Porębną 11-letniego przedstawiciela stajni EM-EKO.CZ polskiebarwy reprezentować będą: Minister Wojny (stajnia Konary) partynickiego trenera MichałaBorkowskiego i Jarzębina (stajnia Metis II) trenera Kazimierza Rogowskiego ze Służewca.

O zwycięstwo w ostatniej gonitwie partynickiego sezonu powalczą cztery konie w czeskich barwach.

Gonitwa dla czterolatków będzie dla kilku koni okazją do rewanżu za Nagrodę MarszałkaWojewództwa Dolnośląskiego. Wyrównaną stawkę uczestników z Czech i Polski zgromadziła gonitwa z płotami dla 4-letnich i starszych koni.

Najwięcej koni, jedenaście, widnieje na liście startowej handikapu na klasycznym dystansie 2400m.

W gonitwie dla dwulatków aż dziesięć młodych folblutów powalczy o pierwsze zwycięstwo wkarierze. Najbliżej osiągnięcia tego sukcesu była klacz Maverick (tr M. Borkowski), która w swoimostatnim występie finiszowała druga, tylko trzy czwarte długości za zwycięskim koniem.

Finał sezonu wyścigów konnych na Partynicach

12 dzień wyścigowy sezonu 202211 listopada (piątek) godz. 10.30 - 15.00Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partyniceul. Zwycięska 2Wstęp wolny

Źródło: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych-Partynice

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl