wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:45

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Dodatkowy tysiąc miejsc na Nocny Wrocław Półmaraton
Kliknij, aby powiększyć
Nocny Wrocław Półmaraton mat. pras.
Nocny Wrocław Półmaraton

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych roku, cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Z okazji jubileuszowej, dziesiątej edycji organizatorzy postanowili zaspokoić apetyty wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu ulicami Wrocławia – uruchomiono dodatkową, ostatnią pulę tysiąca pakietów startowych.

Reklama

10 tysięcy sprzedanych pakietów w 14 dni

W ciągu zaledwie 10 dni od rozpoczęcia sprzedaży pakietów startowych, pierwsza pula 10 tysięcy miejsc została wyprzedana. 10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton zyskuje na popularności wśród zawodników zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Na liście startowej znalazły się nazwiska z ponad 30 krajów. Jest ich już 11 tysięcy, a poprzednia dodatkowa pula miejsc została sprzedana w ciągu doby.

Trasa biegu, wiodąca przez najbardziej malownicze zakątki miasta, pozwoli zawodnikom cieszyć się pięknem nocnego Wrocławia i licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie z okazji jubileuszowej edycji wydarzenia. Cały szlak został już opublikowany - przebieg trasy będzie podobny do dobrze ocenianej ubiegłorocznej wersji.

Dodatkowe pakiety startowe

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton jest nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również elementem kulturalnego krajobrazu miasta. Uruchomienie dodatkowej puli miejsc to odpowiedź na rekordowe zainteresowanie biegaczy. Po bardzo pozytywnie ocenianej 9. edycji wydarzenia, pakiety na jubileusz rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Dla wszystkich biegaczy, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować swojego miejsca, dodatkowa pula tysiąca pakietów startowych stanowi doskonałą okazję do wzięcia udziału w jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń biegowych w Polsce. Jubileuszowa edycja PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godz. 22:00. Zapisać można się tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl